UchwytLED.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Vivanco to znany i ceniony wśród użytkowników producent uchwytów do TV, który w swojej szerokiej ofercie posiada mocowania TV, dzięki którym w bezpieczny i wygodny sposób zawiesimy na ścianie każdy dostępny w sprzedaży telewizor LCD/ LED/ Plazma. W zdecydowanej większości przypadków uchwyty do TV Vivanco posiadają uniwersalne otwory montażowe w standardzie VESA, co pozwala na ich łatwe dopasowanie do konkretnego modelu telewizora.
Z przyjemnością prezentujemy nowe uchwyty do dużych telewizorów LCD/LED/Plazma. Uchwyty do TV z serii LC-U2R 70C zostały odpowiednio przystosowane do współpracy z największymi i najcięższymi telewizora. W całości wykonane z wyjątkowo solidnej stali, zapewniają optymalny poziom bezpieczeństwa dla odbiorników telewizyjnych o wadze do 65 kg. Wyróżniają się także stylowym wykończeniem w kolorze czarnym, dzięki czemu bardzo dobrze komponują się ze wzornictwem telewizorów dostępnych w sprzedaży.
Z myślą o wszystkich poszukujących uchwytu do ściennego montażu średniej i dużej wielkości telewizorów LCD/LED/Plazma, firma Vivanco stworzyła uniwersalny uchwyt do telewizorów z serii WM 5545, który dzięki nowoczesnemu wyglądowi o minimalistycznym charakterze oraz odpowiednio przemyślanej konstrukcji jest w stanie spełnić oczekiwania wszystkich użytkowników.
Jeśli potrzebujesz dobrej jakości mocowania ściennego do ekranu LCD/LED/Plazma (monitor lub telewizor), to uchwyt telewizyjny LC-U1R2 42C z  całą pewnością sprosta Twoim wymaganiom. Podstawowym atutem ściennego wieszaka TV z serii LC-U1R2 42C  jest jego uniwersalność, dzięki czemu pasuje do płaskich telewizorów różnych producentów.
Poszukujesz solidnego i uniwersalnego uchwytu do pionowego montażu telewizora na ścianie lub innej płaskiej powierzchni? Jeśli tak to możliwe, że zainteresuje cię uchwyt pionowy do TV z serii LC-PWB3. Proponowany wieszak TV nadaje się do współpracy z telewizorami większości producentów. Jedynym wymogiem są otwory montażowe w standardzie VESA.
Uchwyty telewizyjne z regulacją położenia ekranu zainstalowanego na ścianie lub pod sufitem telewizora to grupa mocowań TV, które pozwalają na najlepsze dopasowanie ekranu telewizora do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Przykładem takiego uchwytu jest uniwersalne mocowanie do TV LC-U7R1 3260 PRESTIGE, którego największym atutem jest wszechstronna regulacja położenia zamocowanego na ścianie ekranu telewizora.
Poszukujesz najwyższej jakości uchwytu do montażu telewizora LED na ścianie? Nie akceptujesz żadnych kompromisów i stawiasz zawsze na najwyższą jakość? Od mocowania TV oczekujesz maksymalnej kontroli nad zainstalowanym na ścianie telewizorem? Jeśli tak to najnowszy uchwyt do telewizorów LED marki Vogels z serii W53080, który konstrukcyjnie oraz wykończeniowo rewelacyjnie komponuje się ze wszystkimi współczesnymi telewizorami LED.
Obecnie bardzo często montaż telewizorów odbywa się nie tylko na ścianach, ale także pod sufitem. W tym celu konieczne jest zastosowanie odpowiedniego uchwytu, który dzięki specjalnemu wysięgnikowi, pozwoli na wygodne zamocowanie telewizora pod sufitem. Warto jednak zaznaczyć, że uchwyty do telewizorów tego typu muszą być wykonane z trwałych materiałów, ponieważ w przeciwnym wypadku mogą doprowadzić do upadku i uszkodzenia telewizora. Co gorsze mocowany telewizor pod sufitem może spać na osobę znajdującą się pod nim. Dlatego też decydując się na montaż telewizora pod sufitem powinniśmy skorzystać z profesjonalnego wieszaka TV.
Regulowane uchwyty monitorowo-telewizyjne to akcesoria montażowe, które doskonale sprawdzają się w sytuacjach, gdy konieczne jest optymalne dopasowanie położenia instalowanego ekranu do kierunku, wysokości oraz odległości wzorku użytkownika. Uchwyty tego typu są powszechnie wykorzystywane w domach, biurach oraz wszędzie tam, gdzie spędzamy dużo czasu przed monitorem.
Montaż telewizora LED w niedużej odległości od powierzchni ściany wymaga zastosowania odpowiedniego uchwytu TV. Uchwyty do telewizorów LED tego typu powinny posiadać niski profil, ponieważ tylko wtedy możliwe jest uzyskanie małego dystansu dzielącego ekran telewizora od powierzchni ściany.
Poszukujesz uniwersalnego uchwytu do monitora z ekranem LCD lub LED? Oczekujesz od niego łatwości w dopasowaniu do posiadanego modelu monitora oraz dużej swobody w regulacji położenia jego ekranu? Zależy Ci na bezpieczeństwie instalowanego na ścianie ekranu? Jeśli tak to z całą pewnością zainteresuje Cię wszechstronny uchwyt do monitorów z serii LC-U1R 75/100C, który dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji pasuje do większości monitorów LCD/LED o przekątnej od 10 do 30 cali.

Archiwum