UchwytLED.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Instalacja ścienna płaskich telewizorów

Strona główna  »  Artykuły  »  Instalacja ścienna płaskich telewizorów


Instalacja ścienna płaskich telewizorów
Z myślą o wszystkich poszukujących uchwytu do ściennego montażu średniej i dużej wielkości telewizorów LCD/LED/Plazma, firma Vivanco stworzyła uniwersalny uchwyt do telewizorów z serii WM 5545, który dzięki nowoczesnemu wyglądowi o minimalistycznym charakterze oraz odpowiednio przemyślanej konstrukcji jest w stanie spełnić oczekiwania wszystkich użytkowników.

Uchwyt TV Vivanco WM 5545 34891 jest szczególnie polecany do zastosowania w pomieszczeniach, w których od uchwytu do telewizora oczekuje się przede wszystkim optymalnego dopasowanie położenia ekranu TV do kierunku, wysokości oraz odległości wzorku widza. Profesjonalny uchwyt telewizyjny Vivanco WM5545 34891 posiada w pełni regulowaną konstrukcję (uchylno-obrotowa z podwójnym ramieniem), dzięki czemu pozwala na bardzo łatwe dopasowanie pozycji ekranu do położenia wzorku użytkownika (doskonała widoczność ekranu z każdego miejsca pokoju).

Kolejnym atutem mocowania TV LED WM 5545 34891 jest uniwersalny rozstaw otworów montażowych, zgodny ze standardem VESA. Dzięki tej właściwości użytkowej, wieszak TV WM 5545 może być stosowany do montażu ściennego większości płaskich telewizorów z ekranem o przekątnej od 40 do 55 cali.