UchwytLED.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Mocowanie ścienne do ekranów LCD/LED

Strona główna  »  Artykuły  »  Mocowanie ścienne do ekranów LCD/LED


Mocowanie ścienne do ekranów LCD/LED
Jeśli potrzebujesz dobrej jakości mocowania ściennego do ekranu LCD/LED/Plazma (monitor lub telewizor), to uchwyt telewizyjny LC-U1R2 42C z  całą pewnością sprosta Twoim wymaganiom. Podstawowym atutem ściennego wieszaka TV z serii LC-U1R2 42C  jest jego uniwersalność, dzięki czemu pasuje do płaskich telewizorów różnych producentów.

Oczywiście na szczególną uwagę zasługuje także regulowana konstrukcja uchwytu TV LC-U1R2 42C, dzięki której możemy optymalnie dopasować położenie ekranu do kierunku, wysokości i odległości wzorku widza. Możliwa jest bowiem regulacja kąta pochylenia, obrotu oraz odległości ekranu od ściany w zakresie od 51 mm do 400 mm. Dzięki otworom montażowym w standardzie VESA, uchwyt TV z pełną regulacją LC-U1R2 42C pasuje do większości ekranów LCD/ LED/ Plazma o przekątnej od 23 do 42 cali.

Odporna na zgięcia i złamania konstrukcja o estetycznym tytanowym wykończeniu, zapewnia udźwig do 35 kg. Dodatkową zaletą prezentowanego wieszaka na monitor lub średniej wielkości telewizor jest opcja maskowania kabli połączeniowych, która pozwala na ukrycie mało estetycznych przewodów.