UchwytLED.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Uchwyt do pionowego montażu telewizora

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt do pionowego montażu telewizora


Uchwyt do pionowego montażu telewizora
Poszukujesz solidnego i uniwersalnego uchwytu do pionowego montażu telewizora na ścianie lub innej płaskiej powierzchni? Jeśli tak to możliwe, że zainteresuje cię uchwyt pionowy do TV z serii LC-PWB3. Proponowany wieszak TV nadaje się do współpracy z telewizorami większości producentów. Jedynym wymogiem są otwory montażowe w standardzie VESA.


Maksymalny rozstaw otworów montażowych wieszaka TV w wersji LC-PWB3 wynosi 600 x 400 mm, dzięki czemu możemy go zastosować do instalacji niemal każdego ekranu LCD, LED i Plazma o przekątnej od 42 do 55 cali. Należy przy tym jednak zaznaczyć, że dzięki wyjątkowo solidnej konstrukcji (blacha o grubości 3 mm malowana proszkowo), uchwyt do telewizorów LC-PWB3 gwarantuje bezpieczny montaż dla każdego odbiornika TV o wadze do 80 kg.

Uchwyt do TV LC-PWB3 nie pozwala na regulację obrotu i pochylenia zamocowanego na ścianie ekranu, za to jednak umożliwia jego montaż w odległości zaledwie 44,6 mm od powierzchni ściany. Dodatkowe zalety to: zabezpieczenie w postaci śruby, stylowe wykończenie w kolorze czarnym lub srebrnym oraz łatwy i szybki montaż.