UchwytLED.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Uchwyt TV z regulacją położenia ekranu

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt TV z regulacją położenia ekranu


Uchwyt TV z regulacją położenia ekranu
Uchwyty telewizyjne z regulacją położenia ekranu zainstalowanego na ścianie lub pod sufitem telewizora to grupa mocowań TV, które pozwalają na najlepsze dopasowanie ekranu telewizora do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Przykładem takiego uchwytu jest uniwersalne mocowanie do TV LC-U7R1 3260 PRESTIGE, którego największym atutem jest wszechstronna regulacja położenia zamocowanego na ścianie ekranu telewizora.

W pełni regulowana konstrukcja uchwytu telewizyjnego LC-U7R1 3260 PRESTIGE pozwala na optymalne dostosowanie ekranu telewizora zarówno do kierunku, wysokości, jak i odległości wzorku widza. Uchwyt do telewizorów LC-U7R1 3260 PRESTIGE wyposażono w otwory montażowe VESA (uniwersalne pasują do TV większości producentów), dzięki czemu można go wykorzystać do ściennej instalacji większości płaskich telewizorów o wymiarach od 32 do 60 cali.


W celu zapewnienia łatwego i szybkiego samodzielnego montażu, uchwyt do TV LC-U7R1 3260 PRESTIGE wyposażono w poziomicę. Z kolei zabezpieczenie antykradzieżowe telewizora, pozwala na wykorzystanie uchwytu w lokalach użyteczności publicznej. Odporna na zginanie i złamania konstrukcja, pozwala na bezpieczną instalację ścienną telewizorów o ciężarze nie większym niż 40 kg.