UchwytLED.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Profesjonalny uchwyt ścienny do TV LED

Strona główna  »  Artykuły  »  Profesjonalny uchwyt ścienny do TV LED


Profesjonalny uchwyt ścienny do TV LED
Poszukujesz najwyższej jakości uchwytu do montażu telewizora LED na ścianie? Nie akceptujesz żadnych kompromisów i stawiasz zawsze na najwyższą jakość? Od mocowania TV oczekujesz maksymalnej kontroli nad zainstalowanym na ścianie telewizorem? Jeśli tak to najnowszy uchwyt do telewizorów LED marki Vogels z serii W53080, który konstrukcyjnie oraz wykończeniowo rewelacyjnie komponuje się ze wszystkimi współczesnymi telewizorami LED.

Uniwersalny uchwyt do TV LED z serii W53080 Vogels wyposażono w otwory montażowe w standardzie VESA, których maksymalny rozstaw wynosi 600 x 400 mm. Pozwala to na montaż praktycznie każdego płaskiego telewizora posiadającego ekran o przekątnej od 40 do 65 cali. Największym jednak atutem mocowania TV LED W53080 jest maksymalna swoboda w regulacji położenia zawieszonego na ścianie ekranu. Uchwyt ten wyposażono w specjalny system Easy Click, dzięki któremu zmiana kąta pochylenia, obrotu czy odległości ekranu od powierzchni ściany, może odbywać się w wygodny dla użytkownika sposób. Dzięki wszechstronnej regulacji uchwyt ten zapewnia najlepszą widoczność ekranu z każdego miejsca pokoju.

Oczywiście nie są to jedyne zalety prezentowanego wieszaka TV. Na jego wyposażeniu znajdziemy także wbudowaną poziomicę, która zapewnia idealne położenie telewizora w poziomie oraz specjalne zaciski do prowadzenia kabli połączeniowych. Nad bezpieczeństwem instalowanego ekranu czuwa magnes podtrzymujący uchwyt oraz solidna konstrukcja o udźwigu do 20 kg.