UchwytLED.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Uchwyty sufitowe do montażu telewizorów

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyty sufitowe do montażu telewizorów


Uchwyty sufitowe do montażu telewizorów
Obecnie bardzo często montaż telewizorów odbywa się nie tylko na ścianach, ale także pod sufitem. W tym celu konieczne jest zastosowanie odpowiedniego uchwytu, który dzięki specjalnemu wysięgnikowi, pozwoli na wygodne zamocowanie telewizora pod sufitem. Warto jednak zaznaczyć, że uchwyty do telewizorów tego typu muszą być wykonane z trwałych materiałów, ponieważ w przeciwnym wypadku mogą doprowadzić do upadku i uszkodzenia telewizora. Co gorsze mocowany telewizor pod sufitem może spać na osobę znajdującą się pod nim. Dlatego też decydując się na montaż telewizora pod sufitem powinniśmy skorzystać z profesjonalnego wieszaka TV.

Doskonałym przykładem solidnego uchwytu TV do montażu sufitowego jest regulowane mocowanie TV z serii LC-U4R2 37C, które stworzono z myślą o instalacji monitorów i średniej wielkości ekranów LCD/LED/Plazma. Prezentowany wieszak TV wyposażono w regulowane ramiona z otworami montażowymi, dzięki czemu z łatwością dopasujemy go do posiadanego przez nas modelu monitora / telewizora. Ze względu na zakres regulacji otworów montażowych, uchwyt sufitowy do TV z serii LC-U4R2 37C jest szczególnie polecany do instalacji ekranów o przekątnej od 23 do 37 cali.

W całości wykonany z wyjątkowo wytrzymałych materiałów, gwarantuje optymalny poziom bezpieczeństwa dla wszystkich ekranów o w/w wymiarach. Udźwig uchwytu TV z serii LC-U4R2 37C wynosi aż 75! Na uwagę zasługuje także możliwość regulacji pochylenia ekranu w zakresie +/- 15 stopni, jego obrotu w zakresie 360 stopni oraz odległości od powierzchni ściany - dołączony do uchwytu wysięgnik może być regulowany w zakresie od 870 do 1560 mm. W komplecie z uchwytem znajdziemy niezbędne akcesoria montażowe.