UchwytLED.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Regulowane uchwyty monitorowo-telewizyjne

Strona główna  »  Artykuły  »  Regulowane uchwyty monitorowo-telewizyjne


Regulowane uchwyty monitorowo-telewizyjne
Regulowane uchwyty monitorowo-telewizyjne to akcesoria montażowe, które doskonale sprawdzają się w sytuacjach, gdy konieczne jest optymalne dopasowanie położenia instalowanego ekranu do kierunku, wysokości oraz odległości wzorku użytkownika. Uchwyty tego typu są powszechnie wykorzystywane w domach, biurach oraz wszędzie tam, gdzie spędzamy dużo czasu przed monitorem.

Ciekawą propozycję w tym zakresie przygotował niemiecki producent akcesoriów AV firma Vivanco, a jest nią uniwersalny uchwyt do monitorów i średniej wielkości telewizorów LCD/LED/Plazma z serii MA3735 30670 TITAN 2. Oczywiście jak przystało na produkt profesjonalny, uchwyt ten może współpracować z większością dostępnych w sprzedaży monitorów i płaskich telewizorów o przekątnej od 26 do 37 cali. Maksymalną łatwość dopasowania do posiadanego modelu ekranu zapewniają standaryzowane otwory montażowe VESA, których  rozstaw w tym przypadku wynosi 100 / 200 / 300 mm.

Największym jednak atutem prezentowanego mocowania do monitorów i TV jest pełna kontrola nad zawieszonym na ścianie ekranem, dzięki czemu zyskujemy najlepszą widoczność ekranu w każdym miejscu pomieszczenia, w którym go zainstalowano. Dzięki uchylno-obrotowej konstrukcji uchwytu MA3735 Vivanco możliwe jest optymalne dopasowanie ekranu monitora zarówno do kierunku, wysokości, jak i odległości naszego wzorku. Uchwyty do TV z serii MA3735 oferują także łatwy montaż - wbudowana poziomica oraz system prowadzenia przewodów połączeniowych. Prezentowany produkt gwarantuje bezpieczny montaż dla ekranów o wadze do 35 kg.