UchwytLED.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Montaż TV LED blisko ściany

Strona główna  »  Artykuły  »  Montaż TV LED blisko ściany


Montaż TV LED blisko ściany
Montaż telewizora LED w niedużej odległości od powierzchni ściany wymaga zastosowania odpowiedniego uchwytu TV. Uchwyty do telewizorów LED tego typu powinny posiadać niski profil, ponieważ tylko wtedy możliwe jest uzyskanie małego dystansu dzielącego ekran telewizora od powierzchni ściany.

Jeśli posiadamy telewizor LED o przekątnej od 32 do 55 cali i chcemy zamocować go blisko ściany, powinniśmy skorzystać z uniwersalnego uchwytu TV z serii LC-U8S 55C Flat, który dzięki płaskiej konstrukcji pozwala na montaż telewizora w odległości zaledwie 25 mm od powierzchni ściany. Po zamocowaniu telewizora na uchwycie, uchwyt pozostaje całkowicie niewidoczny, a sam telewizor wygląda jak prawdziwy obraz. Proponowany uchwyt do TV LED nadaje się do montażu telewizorów większości znanych producentów. Dzięki regulowanym ramionom z otworami montażowymi z łatwością dopasujemy go do posiadanego przez nas modelu telewizora.

Warto także zaznaczyć, że mimo niskiego profilu, mocowanie TV w wersji LC-U8S 55C Flat gwarantuje optymalny poziom bezpieczeństwa dla każdego instalowanego przy jego pomocy telewizora LED. Odporna na odkształcenia i złamania konstrukcja uchwytu, bez problemu wytrzymuje obciążenie do 40 kg. W komplecie z prezentowanym uchwytem znajdziemy niezbędne, wysokiej jakości akcesoria montażowe.