UchwytLED.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Uchwyty do TV Vivanco

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyty do TV Vivanco


Uchwyty do TV Vivanco
Vivanco to znany i ceniony wśród użytkowników producent uchwytów do TV, który w swojej szerokiej ofercie posiada mocowania TV, dzięki którym w bezpieczny i wygodny sposób zawiesimy na ścianie każdy dostępny w sprzedaży telewizor LCD/ LED/ Plazma. W zdecydowanej większości przypadków uchwyty do TV Vivanco posiadają uniwersalne otwory montażowe w standardzie VESA, co pozwala na ich łatwe dopasowanie do konkretnego modelu telewizora.

Jeśli poszukują Państwo niedrogiego, lecz profesjonalnego uchwyty do telewizorów z regulacją kąta pochylenia, to jedną z ciekawszych propozycji może być mocowanie TV WT3225 33388 Vivanco. Uchwyt ten posiada otwory montażowe VESA, których maksymalny rozstaw wynosi 200 x 200 mm i pasuje do większości ekranów o przekątnej od 10 do 32 cali (25 - 81 cm).

Jedną z większych zalet mocowania TV WT 3225 Vivanco jest możliwość regulacji kąta pochylenia ekranu telewizora. Pozwala to na montaż telewizora wysoko na ścianie, jednocześnie zapewniając jego odpowiednie dopasowanie do wysokości wzorku użytkownika. Uchwyty do TV WT3225 Vivanco są całkowicie bezpieczne dla telewizorów o wadze do 25 kg.