UchwytLED.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Uchwyty do dużych telewizorów

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyty do dużych telewizorów


Uchwyty do dużych telewizorów
Z przyjemnością prezentujemy nowe uchwyty do dużych telewizorów LCD/LED/Plazma. Uchwyty do TV z serii LC-U2R 70C zostały odpowiednio przystosowane do współpracy z największymi i najcięższymi telewizora. W całości wykonane z wyjątkowo solidnej stali, zapewniają optymalny poziom bezpieczeństwa dla odbiorników telewizyjnych o wadze do 65 kg. Wyróżniają się także stylowym wykończeniem w kolorze czarnym, dzięki czemu bardzo dobrze komponują się ze wzornictwem telewizorów dostępnych w sprzedaży.

Jednym z głównych atutów uchwytu telewizyjnego LC-U2R 70C jest możliwość regulacji kąta pochylenia ekranu telewizora w zakresie od -10 do 0 stopni. Pozwala to na montaż telewizora LED/LCD wysoko na ścianie, jednocześnie zapewniające jego odpowiednie dostosowanie do wysokości wzroku użytkownika. Kolejną zaletą mocowania do TV LC-U2R 70C jest jego uniwersalność. Wyposażony w otwory montażowe w standardzie VESA (maksymalnie 600 x 400 mm), pasuje do niemal każdego ekranu LCD/LED/Plazma o przekątnej od 37 do 70 cali.

Całości dopełnia płaska konstrukcja uchwytu, dzięki której możemy zainstalować telewizor w odległości zaledwie 28 mm od powierzchni ściany. Produkt polecany do zastosowania w systemach kina domowego oraz w lokalach użyteczności publicznej.